Let's go

Filozofia

Podróże są treścią naszego życia. Dzięki nim, każdy z nas na swój własny sposób okrywał piękno i bogactwo światów: zarówno tego „outdoorowego” jak i tego wewnątrz nas samych.

Lata nie przytłumiły w nas pasji odkrywania, wręcz przeciwnie, wzbudziły nową jakość: chęć dzielenia się tym z innymi. Od dawna fotografujemy, piszemy, opowiadamy; teraz zaś łącząc różnorodność naszych spojrzeń i wprzęgając w to moc naszych osobowości oraz bogactwo zgromadzonych doświadczeń zapraszamy i Ciebie na wyprawę. Ufamy że to, co rozpalało wyobraźnię Kolumba, Nansena... i wielu innych, jest także i Twoim udziałem. I nie jest przypadkiem, że stawiamy Cię w jednym szeregu z tymi wielkimi odkrywcami. Każdy, bowiem „ma swój własny Everest”, a stare chińskie przysłowie mówi: „najtrudniejszy jest pierwszy krok”.

Dlatego sięgając do bagażu naszych doświadczeń chcemy nadać konkretną formę Twojej pasji. Pamiętaj jednak, że wyprawa jest naszym wspólnym dziełem. Nasza pomoc, rady, „patenty”, informacje, tylko w parze z Twoim zaangażowaniem takim, na jakie Cię stać, zaowocują prawdziwą przygodą.

Góry

Treking

 


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/blogk2/public_html/index.php:1996) in /home/blogk2/public_html/index.php on line 404
Etomite »

blogK2.com

« Error »

Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« PHP Parse Error »
 
PHP error debug
  Error: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/blogk2/public_html/index.php:1996) 
  Error type/ Nr.: Warning - 2 
  File: /home/blogk2/public_html/index.php 
  Line: 404 
  Line 404 source: header('Content-Type: '.$type.'; charset='.$this->config['etomite_charset']);  
 
Parser timing
  MySQL: 0.0387 s s(41 Requests)
  PHP: 0.0349 s s 
  Total: 0.0736 s s