Let's go

Filozofia

Podróże są treścią naszego życia. Dzięki nim, każdy z nas na swój własny sposób okrywał piękno i bogactwo światów: zarówno tego „outdoorowego” jak i tego wewnątrz nas samych.

Lata nie przytłumiły w nas pasji odkrywania, wręcz przeciwnie, wzbudziły nową jakość: chęć dzielenia się tym z innymi. Od dawna fotografujemy, piszemy, opowiadamy; teraz zaś łącząc różnorodność naszych spojrzeń i wprzęgając w to moc naszych osobowości oraz bogactwo zgromadzonych doświadczeń zapraszamy i Ciebie na wyprawę. Ufamy że to, co rozpalało wyobraźnię Kolumba, Nansena... i wielu innych, jest także i Twoim udziałem. I nie jest przypadkiem, że stawiamy Cię w jednym szeregu z tymi wielkimi odkrywcami. Każdy, bowiem „ma swój własny Everest”, a stare chińskie przysłowie mówi: „najtrudniejszy jest pierwszy krok”.

Dlatego sięgając do bagażu naszych doświadczeń chcemy nadać konkretną formę Twojej pasji. Pamiętaj jednak, że wyprawa jest naszym wspólnym dziełem. Nasza pomoc, rady, „patenty”, informacje, tylko w parze z Twoim zaangażowaniem takim, na jakie Cię stać, zaowocują prawdziwą przygodą.

Góry

Treking

 

Etomite »

blogK2.com

« Error »

Etomite encountered the following error while attempting to parse the requested resource:
« Execution of a query to the database failed »
      SQL: INSERT INTO `blogk2_blogk2`.blogK2_log_operating_systems(id, data) VALUES('3015360460', 'Not identified')
      [Copy SQL to ClipBoard]
 
Parser timing
  MySQL: 0.0335 s s(46 Requests)
  PHP: 0.0296 s s 
  Total: 0.0631 s s